Komerční­ objekt, vl. osobní, Hostašovice

Lokalita: Hostašovice
(Moravskoslezský)
Cena: 2 000 000,- Kč
Č.nabídky: 745
Typ: Prodej
Doporučujeme

Detailní informace

 

Prodej skladových a výrobních prostor o zastavěné ploše 307 m2 v obci Hostašovice. Jedná se o zděnou jednopodlažní nepodsklepenou stavbu s pultovou střechou. Stavba je tvořená pěti prostornými garážemi a dílnami. Dílny je možno vytápět lokálními kamny na tuhá paliva. Na tuto zděnou stavbu navazuje plechová hala. Celý objekt je půdorysně vybudován do tvaru písmene L.

 Podlahy v celém objektu jsou betónové. Objekt je napojen na elektřinu s jedním hlavním elektroměrem a jednotlivými odpočtovými elektroměry. Hlavní jistič je třífázový 50 A. V současné době není objekt napojen na vodovod a kanalizaci. Vedle objektu vede kanalizační potrubí, obecní vodovod vede v obecní komunikaci na hranici pozemku.

Objekt se nachází na oploceném pozemku o celkové výměře 1858 m2. Stavby se nacházejí v areálu bývalého zemědělského družstva a v minulosti sloužily jako servisní zázemí pro zemědělskou techniku. Objekt se nachází v okrajové části obce, kdy v územním plánu jsou veškeré pozemky vedené jako plochy smíšené výrobní.


Doplňující parametry

Typ objektu: Komerční­ objekt
Druh nabídky: Prodej
Celková plocha: 307 m2
Užitná plocha: 307 m2
Vlastnictví: osobní

Zajímá vás tato nemovitost?

Kontaktujte našeho makléře a sjednejte si prohlídku nebo se informujte o bližších podrobnostech.

Karel Segeťa

774 077 915

segeta@rksegeta.cz

Realitní kancelář Segeťa

Kontaktní formulář

Odeslat dotaz