Rodinný dům, vl. osobní, Vítkov - Jelenice

Lokalita: Vítkov
(Moravskoslezský)
Cena: 3 490 000,- Kč
Č.nabídky: 744
Typ: Prodej
Doporučujeme

Detailní informace

Exkluzívně nabízíme k prodeji zděný (plná pálená cihla) jednopodlažní rodinný dům s půdním prostorem ve Vítkově, městské části Jelenice.

Dům o celkové zastavěné ploše 120 m2 je nepodsklepený s dispozicí:

1.NP – zádveří, koupelnu s WC, kuchyně s velkou spíži, 4. pokoje, vstup do půdního prostoru.

2.NP – půdní prostory (z části je vybudována nevytápěná místnost se vstupem na zastřešenou terasu).

Dům prošel v létech 2017 a 2018 rekonstrukcí, kdy byly provedené tyto úpravy: elektřina v mědi (230 V, 400 V), vytápění ÚT a vyvložkování komínu, podlahy (kombinace dlažba, plovoucí laminátová podlaha a dřevěná podlaha), dřevěněná vakuová euro okna, a další.

Dům je napojen na obecní vodovod (na zahradě je také studna s užitkovou vodou), elektřinu a splaškovou kanalizaci, která je svedená do jímky s přepadem do trativodu. Vytápění domu je řešeno krbovými kamny s výměníkem napojeným na ústřední topení (nízké náklady na provoz domu). Ohřev TUV je řešený zásobníkovým elektrickým ohřívačem a v kuchyni průtokovým elektrickým ohřívačem.

Dům působí velmi útulným dojmem ve stylu venkovského stavení.

Dům se nachází na rovinatém oploceném pozemku o celkové výměře 1333 m2. Pozemek je udržovaný, zatravněný, osázený ovocnými stromy. Na pozemku se dále nachází zděná hospodářská stavba.

Vesnice Jelenice je situována cca 6 km od Vítkova, ve kterém se nachází kompletní občanská vybavenost. Nejbližší mateřská školka a základní škola jsou ve vzdálenosti cca 3 km ve vesnicích Březová a Větřkovice.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti. Lze financovat hypotékou, kterou pro Vás rádi a rychle zařídíme.


Doplňující parametry

Typ objektu: Rodinný dům
Druh nabídky: Prodej
Užitná plocha: 120 m2
Vlastnictví: osobní

Zajímá vás tato nemovitost?

Kontaktujte našeho makléře a sjednejte si prohlídku nebo se informujte o bližších podrobnostech.

Karel Segeťa

774 077 915

segeta@rksegeta.cz

Realitní kancelář Segeťa

Kontaktní formulář

Odeslat dotaz