Komerční­ objekt, vl. osobní, Šenov u Nového Jičína

Lokalita: Šenov u Nového Jičína
(Moravskoslezský)
Cena: 100,- Kč m2/měsíc
Č.nabídky: 642
Typ: Pronájem
Doporučujeme

Detailní informace

Pronájem zděné zateplené haly o ploše 1284 m2 v Šenově u Nového Jičína. Hala se nachází v komerční zóně s odstavnými místy pro kamiony.

Hala je vhodná pro skladování a lehkou výrobu (kompletování). Světlá výška je 8 m, podlahy jsou drátkobetonové a asfaltové o nosnosti 5000 kg/m2. Vytápění je řešeno plynovými teplovzdušnými agregáty.

Z přední strany haly se nachází rampa pro automobilovou dopravu, ze zadní strany je rampa pro zprovozněnou vlakovou vlečku. Součásti haly jsou kancelářské prostory, sociální zařízení a zázemí pro zaměstnance. K hale je možné dále pronajmout venkovní oplocenou plochu o výměře 1000 m2 - plocha je zpevněná (kamenitý podklad). Pozemek je napojený na elektřinu a je pod kamerovým systémem.

Hala je napojená na veškeré inženýrské sítě, část odběru elektrické energie je sanována pronajatou fotovoltaickou elektrárnou umístěnou na střeše hal. Energie jsou samostatně měřené. Hala je dále vybavená kamerovým systémem a PC síti včetně internetu. 

Výborná dopravní dostupnost, v blízkosti dálnice a rychlostní komunikace.

V logistickém areálu se dále nachází další skladovací haly, administrativní budova, garáže a nebytové přízemní prostory, vrátnice.

Volné po dohodě.

Doplňující parametry

Typ objektu: Komerční­ objekt
Druh nabídky: Pronájem
Celková plocha: 1284 m2
Vlastnictví: osobní

Zajímá vás tato nemovitost?

Kontaktujte našeho makléře a sjednejte si prohlídku nebo se informujte o bližších podrobnostech.

Karel Segeťa

774 077 915

segeta@rksegeta.cz

Realitní kancelář Segeťa

Kontaktní formulář

Odeslat dotaz