Rodinný dům, vl. osobní, Vlčnov

Lokalita: Vlčnov
(Zlínský)
Cena: Cena v RK
Č.nabídky: 703
Typ: Prodej

Detailní informace

Exkluzívně nabízíme k prodeji dvoupodlažní zděný rodinný dům o dvou samostatných bytových jednotkách ve Vlčnově. 

Dům o celkové zastavěné ploše 120 m2 je z části podsklepený, střecha je sedlová, pokrytá pálenou taškou. V celém domě jsou osázená plastová okna.

Dům je v udržovaném, plně funkčním stavu, s možnosti okamžitého bydlení.

Dispozice domu:

1.NP: prostorná bytová jednotka 1+1 s jídelnou a kompletním sociálním zařízením se samostatným vstupem o výměře 45 m2. Jednotka je vhodná k pronájmu nebo provozování služeb (kadeřnictví, kosmetické služby, atd.). V 1.NP je dále vstupní hala se schodištěm do 2.NP.

2.NP: bytová jednotka 3+1 s jídelnou a kompletním sociálním zařízením a technickou místnosti. Bytová jednotka o ploše 110 m2 má taktéž samostatný vstup. Z obývacího pokoje a jídelny je přístup na balkóny. Tato bytová jednotka prošla částečnou rekonstrukcí, byla zhotovená nová kuchyňská linka včetně spotřebičů a všech rozvodů. Byla provedená nová laminátová plovoucí podlaha v kuchyni a jídelně. Cca před 20. léty byla provedená kompletní rekonstrukce koupelny. 

Dům je napojený na elektřinu (230 V, 400 V), kanalizaci, která je svedená do septiku s přepadem, obecní vodovod, na pozemku je taktéž studna s užitkovou vodou. Hlavní řád plynu vede v komunikaci před domem, není napojený na dům. Vytápění domu je řešeno kotlem na pevná paliva nebo elektrokotlem napojenými na ústřední topení. Ohřev teplé vody je v obou bytových jednotkách řešený samostatnými elektrickými zásobníkovými ohřívači.


Na dům navazuje hospodářská budova s dvorem, který je přístupný průjezdem v domě v délce 10 m, světlá výška stropu cca 3 m. Průjezd je uzavřen z obou stran otvíravými vraty. V průjezdu je možnost parkování dvou aut. Hospodářská budova je zděná, dvoupodlažní se sedlovou střechou, zastavěná plocha je 90 m2. V 1.NP se nachází prádelna a několik dalších prostorů se samostatnými vstupy vhodných jako skladovací prostory nebo k hospodářskému využití (chov zvířectva). V suterénu je malý sklep vhodný ke skladování ovoce a zeleniny. V 2.NP je půdní prostor přístupný venkovním schodištěm s ochozem. Zadní strana dvoru je uzavřená průjezdnou zděnou stodolou bez vrat o zastavěné ploše 90 m2. Ve vzdálenosti 20 metrů se nachází další zděná stodola o zastavěné ploše 100 m2. Stodola je průjezdná s vraty.

Celková výměra pozemku je 1362 m2, pozemek je rovinatý, v zadní části mírně svažitý, osázený ovocnými stromy.

V obci Vlčnov je vybudována kompletní občanská vybavenost (mateřská a základní škola, obchody, pošta, zdravotní středisko, zubní ordinace, obecní úřad. Obec rovněž nabízí široké sportovní a kulturní vyžití (antukový kurt, koupaliště, cyklostezky, galerii, muzeum).

 

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č.406/2000Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti. Lze financovat hypotékou, kterou pro Vás rádi a rychle zařídíme.

Doplňující parametry

Typ objektu: Rodinný dům
Druh nabídky: Prodej
Užitná plocha: 240 m2
Vlastnictví: osobní

Zajímá vás tato nemovitost?

Kontaktujte našeho makléře a sjednejte si prohlídku nebo se informujte o bližších podrobnostech.

Karel Segeťa

774 077 915

segeta@rksegeta.cz

Realitní kancelář Segeťa

Kontaktní formulář

Odeslat dotaz