Rodinný dům, vl. osobní, Studénka

Lokalita: Studénka
(Moravskoslezský)
Cena: 5 990 000,- Kč
Č.nabídky: 646
Typ: Prodej
Doporučujeme

Detailní informace

Exkluzivně nabízíme k prodeji dvoupodlažní, zděný rodinný dům vystavěný v roce 2012 o zastavěné ploše 90 m2 ve Studénce.

Dispozice domu:

1.NP – vstupní hala, chodba se schodištěm do 2.NP, kuchyň propojená s obývacím pokojem a jídelnou, koupelna se sprchovým koutem a vanou, samostatné WC, technická místnost.

2.NP – chodba s pracovnou, 3 pokoje, WC.

Rodinný dům je vystavěný z pálené cihly, zateplený minerální vatou s fasádním obkladem Vinyl Siding (plastové lamely). Na domě jsou osázená plastová okna. Střecha je sedlová, pokrytá plechovou střešní krytinou. Podlahy v domě jsou betonové s finálním povrchem dlažba, PVC, koberce. 

Rodinný dům je napojený na kompletní inženýrské sítě (městský vodovod, plyn, elektřinu, splaškovou a dešťovou kanalizaci). Ohřev TUV a vytápění domu je řešeno novým kombinovaným plynovým kotlem zn. Viessmann, který je napojený na ústřední topení. Další možnost vytápění domu je krbovými kamny s výměníkem, který je napojený na ústřední topení (umístěné v obývacím pokoji). Ve 2.NP je instalována klimatizační jednotka.

Součásti prodeje je zděná hospodářská budova o zastavěné ploše 80 m2, ve které se nachází garáž a skladové prostory.

Rodinný dům se nachází na oploceném, slunném pozemku o celkové výměře 1215 m2. Pozemek je částečně rovinatý a částečně svažitý. Na rovinaté části pozemku je vybudované zastřešené venkovní posezení, vyhřívaný krytý bazén a dětské hřiště. Svažitou část pozemku tvoří okrasná zahrada se skalkami a příjezdová cesta zhotovená ze zámkové dlažby. Vjezd na pozemek je přes kovanou pojezdovou bránu. 

Rodinný dům se nachází v pěkné, klidné lokalitě v okrajové části města Studénka. Veškerá občanská vybavenost v dosahu.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č.406/2000Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti. Lze financovat hypotékou, kterou pro Vás rádi a rychle zařídíme.

Doplňující parametry

Typ objektu: Rodinný dům
Druh nabídky: Prodej
Užitná plocha: 150 m2
Vlastnictví: osobní

Zajímá vás tato nemovitost?

Kontaktujte našeho makléře a sjednejte si prohlídku nebo se informujte o bližších podrobnostech.

Karel Segeťa

774 077 915

segeta@rksegeta.cz

Realitní kancelář Segeťa

Kontaktní formulář

Odeslat dotaz