Rodinný dům, vl. osobní, Nový Jičín - Žilina

Lokalita: Nový Jičín
(Moravskoslezský)
Cena: 6 500 000,- Kč
Č.nabídky: 727
Typ: Prodej
Doporučujeme

Detailní informace

Exkluzívně nabízíme k prodeji zděný třípodlažní rodinný dům o třech samostatných bytových jednotkách v Žilině u Nového Jičína.


V domě o celkové zastavěné ploše 113 m2 se v každém podlaží nachází bytová jednotka s vlastním vstupem. Kolaudace domu proběhla v roce 1981, kdy v 1.NP byla vybudována bytová jednotka 4+1 s balkónem. V roce 2004 byla provedená výstavba 2.NP, ve kterém vznikla bytová jednotka 3+1 s velkým obývacím pokojem a balkónem. V roce 2014 byla vybudována v suterénu domu bytová jednotka 2+1.

Dům je vyzděný z tvárnic a je zateplený. Střecha je sedlová, střešní krytina je z hliníkových šablon. V suterénu se (mimo bytovou jednotku) nachází technické zázemí a úložné prostory. Při výstavbě 2.NP byly osazené v domě Eurookna a při rekonstrukci bytové jednotky v suterénu byla provedená výměna původních oken za plastová. V 1.NP jsou okna původní, dřevěná.


RD je v udržovaném, plně funkčním stavu s možností okamžitého bydlení nebo pronájmu bytových jednotek.


Dům je napojený na studniční pitnou vodu (dvě studny), elektřinu a plyn. Splašková kanalizace je řešená svedením do tří komorového septiku s přepadem, dešťová voda je svedená do potoka. Elektroinstalace celého domu je provedená v mědi. Vytápění a ohřev TUV je řešen tepelným čerpadlem země voda s podlahovým vytápěním (suterén a 2.NP). V 1.NP je osazené ústřední topení (radiátory). V bytových jednotkách v 1.NP a 2.NP je možné vytápět pomoci krbů s vložkou. Všechny bytové jednotky mají samostatné měření energií. Dům je velmi energetický úsporný, náklady na provoz celého domu (tři bytových jednotek) je cca 8.000 Kč měsíčně.


Dům se nachází na pozemku o výměře 583 m2. K domu dále náleží, a je součásti prodeje, pozemek o výměře 1054 m2, na kterém je vybodováno parkovací stání. Tento pozemek se nachází před domem. Celková výměra pozemků činí 1637 m2.


Příjezd k domu je po asfaltové komunikaci, která je v pasportu města Nový Jičín.

Dům se nachází mimo povodňové území. Je situován ve vyšší poloze v klidném pěkném místě s krásným výhledem do okolí. Dům je vhodný pro více generační bydlení s možností pronájmu bytové jednotky.


Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č.406/2000Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti. Lze financovat hypotékou, kterou pro Vás rádi a rychle zařídíme.

Doplňující parametry

Typ objektu: Rodinný dům
Druh nabídky: Prodej
Užitná plocha: 600 m2
Vlastnictví: osobní

Zajímá vás tato nemovitost?

Kontaktujte našeho makléře a sjednejte si prohlídku nebo se informujte o bližších podrobnostech.

Karel Segeťa

774 077 915

segeta@rksegeta.cz

Realitní kancelář Segeťa

Kontaktní formulář

Odeslat dotaz