Byt 3+1, vl. osobní, ul. Hřbitovní, Nový Jičín

Lokalita: Nový Jičín
(Moravskoslezský)
Cena: 3 500 000,- Kč
Č.nabídky: 721
Typ: Prodej
Doporučujeme

Detailní informace

Exkluzívně nabízíme k prodeji prostorný byt 3+1 s balkónem a zahradou v osobním vlastnictví na ul. Hřbitovní v Novém Jičíně.

Byt o výměře 110 m2 se nachází v 3.NP zděného kompletně revitalizovaného bytového domu. Byt je udržovaný, s dobře řešenou dispozicí: tři velké pokoje (v jednom se nachází malý balkón), kuchyň s jídelnou, koupelna s vanou, samostatné WC, pracovna, komora, chodba, malá prosklená veranda. V bytě jsou osazená nová plastová okna. K bytu dále náleží půdní prostor a sklep o výměře 18 m2.

Vytápění bytu je řešeno plynovým kotlem napojeným na ústřední topení. Ohřev teplé užitkové vody je zajištěn plynovým zásobníkovým ohřívačem.

Součásti prodeje je dále spoluvlastnický podíl na pozemku o celkové výměře 790 m2, který se nachází za bytovým domem. Dle dohody spoluvlastníku má každá bytová jednotka vymezenou samostatnou část pozemku o výměře cca 90 m2.

Byt je ihned volný.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č.406/2000Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti. Lze financovat hypotékou, kterou pro Vás rádi a rychle zařídíme.

Doplňující parametry

Typ objektu: 3+1
Druh nabídky: Prodej
Užitná plocha: 110 m2
Vlastnictví: osobní

Zajímá vás tato nemovitost?

Kontaktujte našeho makléře a sjednejte si prohlídku nebo se informujte o bližších podrobnostech.

Karel Segeťa

774 077 915

segeta@rksegeta.cz

Realitní kancelář Segeťa

Kontaktní formulář

Odeslat dotaz